Značka Arthur Holm přináší na český trh špičkové monitory a mikrofony v designovém balení

Novinkou na trhu v České republice je značka konferenční techniky Arthur Holm. Spojuje tradiční skandinávský design se středomořskou kreativitou a vášní – základ společnosti položil proslulý dánský designér Jorgen Alex Jensen, jehož rodině patří firma sídlící ve Španělsku. Pod značkou Arthur Holm zde vyrábějí konferenční techniku, především monitory a mikrofony.

Návrhy produktů Arthur Holm pracují s vysoce kvalitními materiály, se špičkovými technologiemi a výjimečnými funkcemi. Inovativní a esteticky provedené produkty je možné zavěsit na stěnu nebo je používat jako interaktivní informativní rozhraní, ale především je lze snadno instalovat přímo do nábytku, kde diskrétně splynou s povrchem. Samozřejmostí značky Arthur Holm je customizace dle přání zákazníka, počínaje umístěním loga na monitoru až po požadovaný výběr povrchového materiálu – dřevo, chrom, kůže apod. Nenápadně skryté motorizované jednotky pak elegantně vyjíždějí například z desky stolu, řečnického pultu či křesla.

Arthur Holm Dynamic

Špičkové motorizované monitory pro instalaci do nábytku. Jednotlivé varianty nabízejí různé možnosti vysouvání monitoru, dle potřeby konkrétní instalace. Integrace je velice snadná a způsob jejich používání intuitivní. Monitory se vyznačují elegantním designem, který diskrétním způsobem doplňuje interiér.      

Arthur Holm DynamicChairDisplay

Vysouvací motorizovaný monitor, který je určen pro instalaci do opěradel křesel. Monitor je viditelný pouze tehdy, je-li používán, v opačném případě je bezpečně uložen v opěradle. Tento elegantní hliníkový monitor využívá automatický systém vertikálního vysunutí doplněný o možnost manuálního natočení směrem k uživateli a motorizované nastavení sklonu obrazovky.

Arthur Holm DynamicReceptionMonitor

Monitor, který je určen zejména do recepcí. Jeho hlavní výhodou je možnost rychlého nastavení polohy – otočné ocelové rameno monitoru pracuje s motorizovaným nastavením výšky, propracovaný design nechává skrýt veškerá technická rozhraní a kabely tak, aby recepce zůstala elegantně „čistá“. Oblíbeným designovým doplňkem bývá umístění vlastního loga společnosti na monitoru.

Motorizované mikrofony Arthur Holm

Mikrofony využívají technologie DynamicTalk. Mikrofon se dokáže příhodně ukrýt v desce stolu, pracuje s příjemnou světelnou indikací, která vizuálně informuje uživatele o stavu mikrofonu i o dostupnosti řečníka.

Mnoha cenami vyznamenaná společnost Arthur Holm je držitelem 27 patentů, působí ve více než 45 zemích celého světa a její produkty byly jako nejvhodnější řešení vybrány pro více než 20 000 instalací. S vybavením zasedacích a konferenčních prostor technikou Arthur Holm se můžete setkat například v Radě Evropské unie v Bruselu, ve Světovém ekonomickém fóru ve Švýcarsku, v mexickém Senátu, na kuvajtské univerzitě nebo v hotelu Tivoli v Dánsku.

Pro Českou republiku zastupuje značku Arthur Holm společnost Audiopro.