Právě se nacházíte:

Venkovní světlo Retlux

Osvětlení terasy, přístupové cesty k domu, zádveří či balkonu může být zajištěno různým způsobem. Pohodlné a automatické spouštění světla díky senzoru zaručuje nové venkovní svítidlo Retlux RSM 116 s pohybovým senzorem.

Venkovní světlo v kombinaci materiálů nerez/plast je jednoduchým designovým výrobkem s velkou užitnou hodnotou a dlouhou životností.

Vzhledem ke standardní objímce E27 je na výběr obrovské množství úsporných a LED žárovek.

Model RSM 116 disponuje infračerveným pohybovým senzorem. Až do 8 metrů od svítidla, pod úhlem 110 stupňů, detekuje pohyb a rozsvítí světlo.

Výměna žárovky je jednoduchý proces, protože se sejme jen krycí část svítidla, přičemž těleso svítidla zůstává připevněné na zdi. Samozřejmostí je ochrana proti prachu a stříkající vodě dle třídy krytí IP44. Pod kryt svítidla se díky silikonovému těsnění nedostanou nečistoty ani hmyz.

Součástí balení je montážní materiál, takže montáž světla je záležitostí pouhých minut.

V nabídce značky RETLUX je i venkovní svítidlo RSM 115, které je vyrobeno ze stejně kvalitních materiálů – z plastu, který je odolný proti UV záření a nerezového plechu, jeho montáž je velmi jednoduchá, odolnost proti vlhku a prachu má IPX44 a je variantou bez čidla.

Venkovní svítidlo RSM 115 je dostupné za cenu 379 Kč a venkovní svítidlo RSM 116 s pohybovým senzorem je dostupné za cenu 709 Kč.