Už máte vánoční stromek? V Hechtu lze nyní koupit správně měřený Julgran

Advent se rychle blíží a s ním i nákup vánočních dárků, ozdob a pečení vánočního cukroví. Jedním z tradičních symbolů Vánoc je krásný vánoční stromeček, který v domácnosti vytvoří tu pravou vánoční atmosféru. Jedna z nejstarších zmínek o ozdobeném stromku v obytné místnosti pochází z roku 1570 z brémské kroniky.

Na adventní sezónu je plně připravena i společnost HECHT, kterou většina zákazníků zná jako spolehlivého dodavatele zahradní a dílenské techniky. Tato společnost i letos opět prodává kvalitní vánoční stromky dovážené z plantáží, kde jsou stromky pěstovány zkušenými farmáři speciálně pro vánoční trh, tedy nejsou vytěženy z lesa. Stromky jsou dováženy z klimaticky vhodných podmínek, aby vydržely v domácnostech dlouho svěží a vonící.

Hecht, který tradičně dbá na kvalitu zboží a služeb, opět nabízí korektní, pro zákazníky výhodné, měření výšky stromků: Vánoční stromky jsou měřeny od spodní části kmene pouze po nejvyšší část koruny posledního patra větví. Přečnívající části, včetně špičky, kterou lidé doma často zkracují a upravují kvůli zavěšení vánočních ozdob, se zde do ceny nezapočítávají. 

Stromky, konkrétně jedle kavkazské (Abies nordmanniana), jsou nabízeny za cenu již od 299 Kč při výšce 140–220 cm.

Badatelé se ve výkladu původu vánočního stromku přou a vůbec nezáleží na jeho regionálním pojmenování. A tak nejdůležitějším faktem je, že např. Kurisumatsuri, Albero di Natale, Christougenniátiko Déntro, Karacsonyfa, Julgran, nebo Sapin de Noël, prostě vánoční stromek, lze koupit nyní ve všech prodejnách HECHT specialista na zahradu .

Vánoční stromky a mnoho dalších produktů, které lze vybrat pod vánoční stromek jako skvělé dárky, je k zakoupení ve všech prodejnách HECHT v prodejní době od 8 do 20 hodin, každý den včetně víkendů, mimo státní svátky.