Tipy na originální dárky – Valentýn 2022

Dárek od legendárního výrobce audiotechniky Bose potěší a bude dělat radost celé roky. Pokud miluje váš partner hudbu, vzpomene si na vás každý den, kdy si nasadí sluchátka nebo pustí reproduktor.

Bose QuietComfort Earbuds - bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením okolí 
Také v limitované edici Sandstone – v ČR jen 100 kusů
Výjimečná sluchátka legendární řady Bose QuietComfort, která si váš partner zamiluje. Oceňovaná jsou pro vynikající aktivní potlačení okolních ruchů (ANC), kvalitu zvuku i handsfree hovorů v rušném prostředí a pohodlné provedení vhodné pro celodenní nošení. Nabízí chytré řízení úrovně ANC podle hlasitosti okolí, transparentní režim usnadňující rozhovory, ekvalizér, uživatelsky definovatelné profily sluchátek pro různé situace či prostředí a integraci Spotify Tap pro snadný a rychlý výběr oblíbené hudby.  Na jedno nabití vydrží hrát až 6 hodin a ochranné pouzdro umožňuje další dvojnásobné nabití na cestách. Sluchátka odolávají potu a vodě (IPX4). K dispozici jsou standardně v bílé a černé barvě a nyní je na našem trhu také limitovaná edice v barvě „Sandstone“.  
Cena: 7 690 Kč

Proti chrápání, pro klidný spánek i lepší usínání – Bose SleepBuds II
Narušuje dlouhodobě váš vztah chrápání? Tyhle speciální aktivní špunty do uší vám umožní spát vedle sebe konečně každý den. Pomáhají totiž potlačit hluk ulice i chrápání partnera. Kromě toho mají pozitivní vliv í při dlouhodobých problémech s usínáním. Využívají technologii „Noise masking“ založenou na psychologii lidského vnímání, která přehrává do uší speciálně navržené a testované zvuky. Vnější ruchy jsou tak potlačeny jiným, bližším tichým zvukem, který pomáhá utlumit nežádoucí mozkovou aktivitu. Jsou velmi malé a spolu s miniaturními vyjímatelnými reproduktorky se vejdou do uší tak, že nepřekážejí ani při spaní na boku.
Cena: 6 990 Kč

Bluetooth reproduktor Bose SoundLink Color II
Krásný a barevný dárek pro každého, kdo bez hudby nedokáže žít. Tenhle velmi odolný a skvěle hrající Bluetooth reproduktor od legendárního výrobce Bose nebyl ještě nikdy k dostání za tak atraktivní cenu. Jak je u značky Bose dobrým zvykem, jeho zvuk, co se kvality i hlasitosti týká, je mnohem větší než jeho rozměry. Pogumované provedení mu zajišťuje odolnost proti dešti nebo postříkání vodou a také vůči nešetrnému zacházení. Bose SoundLink Color II dostane kdykoli do správné nálady vašeho partnera nebo celou rodinu. K dostání je ve čtyřech barevných variantách – žluté, modré, bílé a černé. 
Cena: 2 390 Kč


 
Bezdrátová sportovní sluchátka Bose SoundSport Wireless
Sluchátka, která potěší každou aktivní ženu i muže. Pokud chcete udělat radost partnerovi, který vášnivě sportuje, obdarujte ho bezdrátovými sluchátky legendárního výrobce Bose. Jen těžko budete hledat sportovní sluchátka, která hrají tak dobře a na jedno nabití vydrží hrát až 6 hodin. Navíc skvěle vypadají, výborně drží v uších i při aktivním sportu a jsou vodě i potu odolná, takže je hned tak něco nerozhodí. Na trhu jsou ve třech atraktivních barvách – modročerné, žlutobílé a tradiční černé.
Cena: 3 990 Kč