SOUTĚŽ PRO ZAMĚSTNANCE HOTELŮ ZNÁ VÍTĚZE

Největší outletové centrum v České republice, Fashion Arena Prague Outlet, pořádala v tomto roce motivační soutěž pro hotelové zaměstnance. Do soutěže se přihlásili zástupci 113 pražských hotelů a jejich back office týmy měly jediný úkol – motivovat co největší počet hotelových hostů k návštěvě Fashion Arena Prague Outlet. Slavnostní vyhlášení vítězů se v minulém týdnu uskutečnilo v designovém VIP Lounge přímo v nákupním centru.  

Fashion Arena Prague Outlet přišla jako první s motivační soutěží, která má podle ohlasu velký potenciál. Recepční, kteří se denně setkávají s turisty poptávajícími nejlepší tipy na nákupy v Praze, mohli od jara 2017 nabízet svým klientům výlet právě do pražských Štěrbohol. Zástupci oddělení turismu, v čele s Petrem Křivonožkou, Tourism Business Development Managerem, pro ně připravili projekt vzájemné spolupráce. Pro hotely byly vyrobeny personalizované materiály propagující nákupy ve Fashion Arena Prague Outlet s nabídkou speciálních slev pro klienty těchto hotelů. Pro samotné zaměstnance – především pracovníky recepcí – pak vypsalo oddělení turismu výše zmiňovanou soutěž, aby je motivovalo nabídku hostům pravidelně nabízet.

Některé hotely zakomponovaly tyto pozvánky na nákupy přímo do standardních informačních balíčků, které jsou samozřejmostí na každém pokoji. „Klientům hotelů nenabízíme jen kvalitní nákupní galerii se spoustou prémiových značek, ale i dopravu k nám do outletového centra.“, říká Petr Křivonožka a dodává: „Zahraniční hosté mohou využít náš Shuttle Bus, který jezdí z centra Prahy – z náměstí Republiky přímo k nám. Od ledna 2018 přidáváme další zastávku a to v Legerově ulici, aby mohli pohodlně nastupovat i hosté dalších hotelů. Hotely mají možnost jízdenky na náš Shuttle Bus volně prodávat.“ Za doloženou jízdenku, kterou si v Shuttle Busu musí zakoupit, obdrží zákazníci na Informačním centru Fashion Arena Prague Outlet VIP Pass, který je opravňuje k uplatnění dodatečné slevy při nákupech.

Slavnostní vyhlášení vítězů proběhlo ve VIP Lounge, kde se sešli zástupci několika desítek hotelů a jejich soutěžních týmů. Do soutěže byly hotely rozděleny do jednotlivých kategorií, dle své velikosti. V každé kategorii získaly cenu 3 týmy.

V kategorii do 100 pokojů vyhrály:

Royal Court Hotel
Hotel King David
Plaza Alta Hotel
V kategorii nad 100 pokojů

Hotel Grandior
Hotel Hilton
Hotel Corinthia

Vítězným back office týmům obou kategorií, předala paní Alena Chejnovská, Tourism Manager Fashion Arena Prague Outlet, dárkové poukazy na nákupy v outletovém centru v celkových hodnotách 30 000 Kč, 17 000 Kč a 13 000 Kč. Fashion Arena Prague Outlet na ceny vyčlenila dárkové poukazy v celkové hodnotě 120 000 Kč. Po slavnostním vyhlášení probíhal raut a aktivní diskuze, při které si hoteliéři vyměňovali své poznatky a spolu se zástupci outletu hledali ještě další možnosti spolupráce. Nadšení ze strany účastníků soutěže i organizátora bylo veliké a akce se bude od jara 2018 opakovat.