Šetrná prevence a odstranění parazitů ze srsti vašeho mazlíčka, to je Arpalit

Tipy na šetrné produkty značky Arpalit proti klíšťatům a blechám pro domácí mazlíčky.

Víte, že běžné prostředky proti klíšťatům a blechám jako jsou spot-ony (pipety) nebo antiparazitní obojky mohou intoxikovat krevní oběh vašeho mazlíčka? Toxické látky mohou kolovat v krevním oběhu po několik měsíců. Antiparazitní výrobky Arpalit Neo tuto vlastnost nemají.

ARPALIT Neo spray

Přípravek určený k hubení klíšťat, blech, vší, všenek a jejich vývojových stádií. Forma spreje je vhodnou aplikací především pro větší plemena psů, kteří nejsou náchylní na syčivý zvuk spreje. Aplikační forma spreje poskytuje komfortní, rychlou a jednoduchou aplikaci i na příbytek vašeho pejska. Působí na všechna vývojová stádia od zárodku až po dospělého parazita. Účinné látky Permethrin a Fenoxykarb obsažené v produktu mají ovicidní i larvicidní účinek a zároveň chrání pejska před opětovným napadením. Arpalit Neo je nadstandardně šetrný ke zdraví vašeho mazlíčka, ale zároveň velmi účinný proti parazitům.

K dostání je za 141 Kč na obchod.aveflor.cz  a v síti zverimexů.

ARPALIT Neo mechanický rozprašovač

Přípravek určený k hubení klíšťat, blech, vší a všenek. Forma mechanického rozprašovače je vhodná zejména pro menší plemena psů, krátkosrstá plemena a pro jedince hůře snášející zvuk spreje. Působí na všechna vývojová stádia od zárodku až po dospělého parazita. Účinné látky Permethrin a Fenoxykarb obsažené v produktu mají ovicidní i larvicidní účinek a zároveň chrání pejska před opětovným napadením. Arpalit Neo je nadstandardně šetrný ke zdraví vašeho mazlíčka, ale zároveň velmi účinný proti parazitům.

K dostání je za 141 Kč na obchod.aveflor.cz  a v síti zverimexů.