Roman Kunert z firmy StudioMC založil Akademii umělé inteligence s nadšenými inovátory v čele

Roman Kunert, zakladatel internetové společnosti StudioMC, spolupracuje s dalšími nadšenými inovátory na vytvoření Akademie umělé inteligence. Jak využívají AI k návrhům designu, log, videí a dalších projektů?

Roman Kunert, zakladatel internetové společnosti StudioMC, se spojil s dalšími nadšenými inovátory, včetně Petra Šimčíka, aby vytvořili Akademii umělé inteligence. Tito odborníci v oblasti umělé inteligence a inovací nabízejí kurzy pro firmy i jednotlivce, které pokrývají různé oblasti umělé inteligence, jako je strojové učení, hluboké učení, zpracování přirozeného jazyka a další.

Akademie AI se také zaměřuje na využití umělé inteligence v oblasti designu a tvorby obsahu. Petr Šimčík, jeden z vůdčích inovátorů Akademie AI, využívá umělou inteligenci k návrhům designu, log, videí a dalších projektů. "Umělá inteligence nám umožňuje být mnohem efektivnější v návrhu a tvorbě obsahu," říká Šimčík. "Je to oblast s velkým potenciálem pro využití AI a my se snažíme přinést nové přístupy a nástroje pro designéry a tvůrce obsahu."

V Akademii umělé inteligence pracují skutečně nadšení lidé, kteří se snaží využít potenciál umělé inteligence k inovacím a řešení reálných problémů. Pokud se zajímáte o umělou inteligenci a chtěli byste se dozvědět více o výuce na Akademii AI a projektů, které nabízejí, navštivte jejich webové stránky na www.akademieai.cz.