Legendární batohy Eastpak jsou zpět, aby uvolnily ruce všem studentům i pracujícím

Eastpak je kultovní značka ze Spojených států, která se vrací po více než desetileté odmlce na český trh.  Je oblíbená zejména pro své ikonické batohy, hravé barvy, neotřelý design a speciální a limitované kolekce určené zejména do města. Předností batohů je kvalitní zpracování z jednoho kusu pevné látky a záruka 30 let.  

Společnost začínala v roce 1952 výrobou batohů a tašek pro americkou armádu. Jednoho dne si syn zakladatele společnosti všiml, že armádní batohy nosí i někteří studenti do školy. Přesvědčil tehdy svého otce, aby produkoval i výrobky určené pro nevojenské využití, a tak se Eastpak roku 1976 zaměřil také na spotřebitelský trh. Od té doby se stal populární nejen mezi studenty středních a vysokých škol, ale také mezi pracujícími lidmi i těmi, kteří rádi cestují a užívají městský život.

Originalita ruku v ruce s odolností

Jedinečnost batohů je v nadčasovém heritage designu a odolnosti. Proto je na ně poskytována záruka 30 let. Batoh tak není sezónní záležitostí, ale je společníkem ve městě, ve škole či v práci řadu let, a vždy je na něj spoleh. Unese vše, co je potřeba a objemy batohů jsou dimenzovány speciálně podle příležitosti či jejich využití. Stejně dobře poslouží i jeden univerzální. 

Eastpak každoročně přichází s kolekcí speciálních barev, které se další roky již neopakují. Od svého počátku, tedy během 40 let své historie, vyrobil na více než 2000 barevných kombinací. To zaručuje jejich jedinečnost. Pravidelně nabízí také speciální kolekce ve spolupráci s módními návrháři. A kromě ikonického designu a kvality zpracování z jednoho kusu pevné látky, je také ohleduplný k zádům. Všechny batohy mají vypolstrovaná záda i ramenní popruhy pro pohodlné nošení.

Tipy na batohy:

Dámské batohy Eastpak Casyl
Elegantní a kompaktní batohy s jednou hlavní přihrádku a malou kapsou na zip na doplňky uvnitř. Jsou doplněny koženým řemínkem se cvočkem na zapínání. Hodí se do města i do práce. K dostání jsou v různých barevných variantách od 1 200 Kč. Záruka 30 let.

Školní batohy Eastpak Austin
Batoh v retro stylu s jednou hlavní kapsou a prostorem pro notebook i na lahev na pití. Má klasické zapínání na přezku. Zároveň má praktické boční kapsy na drobnosti. Doplněn koženými detaily. Hodí se nejen do školy, ale také do města. K dostání v různých barevných variantách od 1 500 Kč. Záruka 30 let.
 
Business batohy Eastpak Floid
Ideální batoh pro všechny, kteří potřebují nosit bezpečně řadu pracovních věcí jako jsou dokumenty, notebook či pracovní sešity apod. Eastpak Floid má pevné polstrované tělo, hlavní kapsu na zip, boční kapsu na lahev, stahovací popruhy, ergonomický tvar, polstrovaná a prošívaná záda s bezpečnostní kapsou a vyztužené ramenní popruhy pro pohodlné nošení. K dostání v různých barevných variantách od 1 800 Kč. Záruka 30 let.